Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PRCONNY-5947
0 МКД
17.190 МКД
17.190 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 37
  37
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона Online Only FW
Состав 60%ПОЛИАМИД 35%КОЖА 5%ДРУГИ МАТРИЈАЛИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45THC06K7Z-8000
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45TCC0BVBC-H81R
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02499-THW
8.590 МКД
Големина
37
41
36
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 212722_PK
2.690 МКД
Големина
37
38
39