Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: B251HA00085-1000
4.490 МКД
3.592 МКД
3.592 МКД
Заштеда: 898 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 25
  25
 • 20
  20
 • 21
  21
 • 22
  22
 • 23
  23
 • 24
  24
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 86% КОЖА 14% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27045907-01
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B161SA014AJ-0007
2.632 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Големина
25
21
22
23
24
26