Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: B45D5D08554-1441
4.990 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 20
  20
 • 21
  21
 • 22
  22
 • 23
  23
 • 24
  24
 • 25
  25
 • 26
  26
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 40% КОЖА 40% ПУ 20%КАН ПОСТАВА 100% КАНВ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 67090477-01
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
21
22
23
24
25
26
27
28
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B3558A01454-0B1Z
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
20
21
22
23
24
25
26
4.990 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
2
1