Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PARFOIS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 192571_PK
2.690 МКД
2.690 МКД
1.883 МКД
Заштеда: 807 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 100%Полиестер / Лице: 30%Полиестер, 70%Полиуретан / Влошка: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума, Постава: 100%Полиестер / Лице: 30%Полиестер, 70%Полиуретан/ Влошка: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012808
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012527
7.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41