Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A24W9M
3.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

♻️

Eco-Friendly Fashion

Провери достапност
 • 10
  *
 • 5
  *
 • 5.5
  *
 • 6.5
  *
 • 7.5
  *
 • 8
  *
 • 9
  *
 • 10.5
  *
 • 11.5
  *
 • 30
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ДЕТСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 50% Кожа, 50% Rebotl? Материјали

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2B6EM
4.990 МКД
Големина
2
1.5
3
13
13.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2B74M
2.990 МКД
Големина
1.5
2
3
13
13.5