Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 216178_BN
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ RFW5334 {A0283A}1583
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ RFW5333 {A0283A}1583
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67076325-32
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67066325-32
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67054473-CU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67084472-CU
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67094472-CU
690 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1