Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 215456_BK
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 5% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 55% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ TA2MTG 001
3.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ CKK60K611778-BEH
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67084052-99
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67094052-99
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67074053-99
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP15-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWEYG8 39540 BLA
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 212455_BK
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216594_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216606_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ RFW5336 {A0283}098
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWGA91 99630 BLA
4.290 МКД