Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 67000461-PL
Šifra proizvođača: 67000461
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 20% ПОЛИЕСТЕР 80% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219563_SV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221001_SV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218136_SV
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218135_SV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218528_SV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67084052-PL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67054061-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67094052-PL
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 212455_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216623_SV
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217057_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67060443-PL
690 МКД
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1