Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 67090442-99
Šifra proizvođača: 67090442
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 20% ПОЛИЕСТЕР 80% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ TA2MTG 001
3.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ CKK60K611778-BEH
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67084052-99
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218403_BK
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217266_BK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216474_BK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67094052-99
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67074053-99
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP15-2000
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWEYG8 39540 BLA
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 212455_BK
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216594_BK
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1