Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 214561_EC
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 5% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 55% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216577_EC
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216582_EC
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67043274-02
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67063272-02
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67043273-02
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67083271-02
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217175_EC
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217176_EC
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216610_EC
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216607_EC
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216121_EC
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215178_EC
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД