Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 214107_PU
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 60% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217900_LL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217899_LL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216577_LL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216582_LL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216594_PU
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217005_PU
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215860_LL
990 МКД