Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 214198_LM

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217563_GN
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216584_MT
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216574_MT
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218407_GN
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67083271-43
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216608_GN
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216349_GN
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215220_LM
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216657_LM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215247_GN
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 210243_GN
396 МКД
Заштеда -60%
495 МКД
990 МКД