Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
SPRINGFIELD

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 8206201-30

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67070636-32
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67070635-32
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67060637-32
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67050638-32
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
1.790 МКД