Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
GUESS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: GSWQB89 84400 PLU
Isbn: SWQB8984400-PLU
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217900_LL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217899_LL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216577_LL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216582_LL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216594_PU
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217005_PU
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215860_LL
990 МКД