Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 205721_CA
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 5% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 55% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWSG90 00570 LGW
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221434_CA
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77070370-CU
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220394_CA
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77070327-CU
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77080328-CU
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77090327-CU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77070328-CU
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77050329-CU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219461_CA
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219463_CA
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ RFW5334 {A0283A}1583
4.290 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1