Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
MANGO

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 37055831-61
Šifra proizvođača: 37055831
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 80% ПОЛИУРЕТАН 20% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 211511_LL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 211535_LL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS017080
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 211875_LL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 211549_LL
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 57074778-65
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 211436_PU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 211550_LL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 211555_LL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 210857_AU
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 208711_PU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 208715_PU
590 МКД