Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАРИЧНИК
CALVIN KLEIN

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: K50K509761-01K
3.590 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50479905-003
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 50479898-001
7.990 МКД