Барај
%
×
HIGH ENERGY, STRONG STYLE - HUGO
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 194774_CA
Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Online Only SS
Состав ПОСТАВА: 40%ПОЛИЕСТЕР, 60%ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100%ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 23WAYP17-6030
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS016718
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS016717
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS016710
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS016709
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 57053813-CU
757 МКД
Заштеда -15%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 57085147-CU
587 МКД
Заштеда -15%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 57095147-CU
757 МКД
Заштеда -15%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS016275
3.990 МКД