Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
PARFOIS

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 218235_BK
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 60% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 218626_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ IN70103-106-TRUBLK
10.703 МКД
Заштеда -30%
15.290 МКД
Големина
36
37
38
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 67057700-99
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5167184-01
1.590 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ D45MUF00046-9999
7.990 МКД
Големина
36,5
37
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ D45MUC00046-9999
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 219698_BK
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ DG24SSSP03-2000
4.472 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ LJSA4113 P0062 22222
7.352 МКД
Заштеда -20%
9.190 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ LJSA3083 EX014 22222
7.352 МКД
Заштеда -20%
9.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАПУЧИ UG1152697-BLK
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GFLJSYM LEA03 BLACK
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1