Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
HUGO

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: HB50498352 606
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ПОЛИВИНИЛХЛОРИД 2% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ THEM0EM01191-XNL
3.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1