Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
WOMEN'SECRET

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 8976123-01
1.290 МКД
645 МКД
516 МКД
Заштеда: 774 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • 36-37
    S
  • 38-39
    M
  • 40-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 90% ТЕРМОПЛАСТИКА 10% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 5167176-32
1.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GFLJFAB FAL19 BLACK
5.890 МКД
Големина
39
36
40
38
41
37
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GFLJFTM FAB03 BLACK
5.890 МКД
Големина
41
39
36
37
38
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5167171-01
1.590 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997582-40
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 209585_BK
916 МКД
Заштеда -60%
1.145 МКД
2.290 МКД
Големина
37
38
39
40