Барај
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
TOMMY HILFIGER

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: EN0EN00731-CBK
4.190 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 70%Полиестер 30%полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 4000030-0090
1.590 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 4146118-2191
1.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 4145480-1069
1.690 МКД
Големина
36
38
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 4145480-0090
1.690 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ WF310117A-5FY
945 МКД
Заштеда -50%
1.890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 87096314-99
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 87006705-99
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 6N2QJ8530000-G24
5.890 МКД
Заштеда -40%
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 9889434-01
359 МКД
Заштеда -40%
599 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 21SSHP11-2000
3.090 МКД
Заштеда -31%
4.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 21SSHP06-2000
1.390 МКД
Заштеда -39%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ A24S6W
3.299 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5