Барај
%
×
Okaidi new collection
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
МАСЛИНЕСТА
DAN JOHN

МАСЛИНЕСТА

Шифра на артикл: DJ001773
Isbn: CPEP01-2600-ARTVERDE
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ПАМУК 2% СПАНДЕКС