Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 67040253-30
Šifra proizvođača: 67040253
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 68% ПОЛИЕСТЕР 04% ЕЛАСТИН 28% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1557243-38
2.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67000637-35
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1557243-36
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1556301-32
1.579 МКД
Заштеда -52%
1.974 МКД
3.290 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
2.299 МКД
Заштеда -30%
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1556293-30
1.579 МКД
Заштеда -52%
1.974 МКД
3.290 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1