Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
BOSS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 50495497-269
9.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 92% ПОЛИЕСТЕР 8% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ HB50520704 257
Цена 7.990 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
32_032
31_032
35_032
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77000579-08
Цена 3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GM4YB01 WG9Y0 F1ST
Цена 5.990 МКД
Големина
36_032
34_032
33_032
32_032
31_032
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77010570-08
Цена 2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77010570-06
Цена 2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 77010571-08
Цена 2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1557255-36
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
Цена 5.453 МКД
Заштеда -30%
7.790 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
33_030
34_030
36_030
32_032
32_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67025987-08
Цена 3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1557248-38
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1557256-36
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Цена 2.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
9.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1