Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SPRINGFIELD

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 1556301-11

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67016729-56
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67025986-54
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67035978-56
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50513436-402
10.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RM9873A {84387}792
6.790 МКД
Големина
38_032
40_032
36_032
34_032
33_032
38_030
30_030
31_030
33_030
34_030
36_030
32_032
32_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ TA2BZA 433
5.990 МКД
Големина
38_032
42_032
40_032
36_032
34_032
33_032
32_032
31_032
35_032
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67034440-56
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67060644-56
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67000657-56
3.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48