Барај
%
×
through the colour lens - mango
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 57036728-92
Šifra proizvođača: 57036728

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 63% ПОЛИЕСТЕР 34% ВИСКОЗА 03% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6838011-41
Цена 2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67095747-95
Цена 1.290 МКД
Заштеда -35%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67054789-95
Цена 1.590 МКД
Заштеда -36%
2.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ DSA12841 0IMAN 9BX
Цена 11.245 МКД
Заштеда -50%
22.490 МКД
Големина
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 217231_GY
Цена 1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RDK3569 {G23670}M04
Цена 4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67064029-92
Цена 1.590 МКД
Заштеда -36%
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67084454-92
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 221406_AN
Цена 1.463 МКД
Заштеда -30%
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ CKJ20J223422-PC8
Цена 5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67064072-94
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67060471-92
Цена 1.490 МКД
Заштеда -35%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44