Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
DAN JOHN

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: DJ001522
Isbn: CAIP01-1600-ARTGESSO
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS016645
7.390 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A6NBP-K43
6.290 МКД
Големина
30
31
32
33
34
35
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A6NA5-K43
6.990 МКД
Големина
30
31
32
33
34
35
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
7.490 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 57040567-35
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 57040567-33
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1