Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
PARFOIS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 212626_BL

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 41% ВИСКОЗА 59% ЦЕЛУЛОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67027115-50
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67046332-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 218751_BL
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67960666-50
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67080434-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67010410-52
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L