Барај
%
×
New collection

Free spirit od spring.

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
PARFOIS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 208635_PU
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
PARFOIS -15% HELLO SPRING

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ЛИЦЕ: 16%ПОЛИЕСТЕР, 84%МОДАЛ

Trenutno nema komentara
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1