Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 37961274-56
Šifra proizvođača: 37961274
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98% Памук 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50479581-404
12.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50478576-404
11.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL010205
11.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37900572-56
2.490 МКД
Големина
42
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37020074-56
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004757-56
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50479365-404
11.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37064048-69
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004005-56
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46