Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SPRINGFIELD

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 1554923-33
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
SPF -20% FW22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37005908-31
2.990 МКД
Големина
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 167148-0218
7.890 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS013585
6.890 МКД
Големина
3231
3131
3331
3431
3631
3831
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004007-31
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ TR1301V-W485
5.890 МКД
Големина
3032
3232
3432
3632
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A5MAZ32-932
6.990 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS012007
3.090 МКД
Заштеда -50%
6.190 МКД
Големина
3134
3234
3334
3434
3634
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL007676
4.245 МКД
Заштеда -50%
8.490 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3632
3432
3832