Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SCOTCH&SODA

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 167137-4855
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3232
  3232
 • 3132
  3132
 • 3434
  3434
 • 3634
  3634
 • 3332
  3332
 • 3234
  3234
 • 3334
  3334
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96%Полиестер 4%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554934-01
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
3.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL009933
7.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50473549-453
11.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL009704
9.790 МКД
Големина
3632
3332
3432
3232
3832
3132
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS013378
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
1.959 МКД
Заштеда -44%
2.449 МКД
3.490 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54