Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 27087744-52
2.990 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 50% Памук 50% Лиоцел

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6833929-13
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 196807_BL
1.690 МКД
Заштеда -26%
2.290 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27087131-50
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27006308-52
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 166112-0112
5.690 МКД
Заштеда -30%
8.090 МКД
Големина
27
28
29
26
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27045805-52
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A42N2-288
2.999 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27083262-50
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 27082877-52
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS009734
2.547 МКД
Заштеда -70%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 87030556-52
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL005837
3.297 МКД
Заштеда -70%
10.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M