Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 67096345-85
Šifra proizvođača: 67096345
7.490 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЛЕН ПОСТАВА: 100% ПАМУК

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67016319-PL
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.590 МКД
Заштеда -36%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ТОП 67056346-85
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Заштеда -34%
1.490 МКД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67077112-88
Цена 3.590 МКД
Заштеда -28%
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67041009-87
Цена 3.590 МКД
Заштеда -35%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67893264-85
Цена 3.590 МКД
Заштеда -28%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67995726-87
Цена 3.590 МКД
Заштеда -28%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
7.490 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
2
1