Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
DAN JOHN

ПАЛТО

Шифра на артикл: DJ001722
Isbn: XUNG22-3026-SCAVERDE
8.590 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 96% ПОЛИЕСТЕР 4% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001812
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67020634-43
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67020630-43
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
8.590 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1