Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 67050484-99
Šifra proizvođača: 67050484
5.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 40% ПОЛИЕСТЕР 20% ПАМУК 03% ВИСКОЗА 37% АКРИЛ ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67077112-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -28%
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67976348-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -28%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67074479-99
Цена 4.490 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67974073-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67040485-99
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67954455-99
Цена 2.490 МКД
Заштеда -38%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67053265-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -35%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67093264-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -28%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
5.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
2
1