Барај
%
×
through the colour lens - mango
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 57089098-99
Šifra proizvođača: 57089098

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67077112-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -28%
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67976348-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -28%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67074479-99
Цена 4.490 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67974073-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4GN38 WFJ02 JBLK
Цена 3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67040485-99
Цена 1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67954455-99
Цена 2.490 МКД
Заштеда -38%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67053265-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -35%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67093264-99
Цена 3.590 МКД
Заштеда -28%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4RN41 WFWX2 JBLK
Цена 4.595 МКД
Заштеда -50%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50511829 001
Цена 11.814 МКД
Заштеда -40%
19.690 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА G4RGN14 8502Z JBLK
Цена 11.095 МКД
Заштеда -50%
22.190 МКД
Големина
38
40
42
44