Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GW3YN41 WFJ92 F8FM
Isbn: W3YN41WFJ92-F8FM
9.190 МКД
4.595 МКД
4.595 МКД
Заштеда: 4.595 МКД

Производите се достапни само онлајн.

Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • XS
  XS
 • S
  S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 86% ВИСКОЗА 14% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67070458-01
5.990 МКД
Големина
S
M
L