Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GW3YN21 WFIT2 F7TR
Isbn: W3YN21WFIT2-F7TR
9.890 МКД
5.934 МКД
5.934 МКД
Заштеда: 3.956 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 87% ПОЛИЕСТЕР 11% ПОЛИАКРИЛ 1% ПАМУК 1% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67070458-01
5.990 МКД
Големина
S
M
L