Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 47050031-99
Šifra proizvođača: 47050031

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 76% ПОЛИЕСТЕР 06% ЕЛАСТИН 18% ВИСКОЗА ПОСТАВА: 55% ПОЛИЕСТЕР 45% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67077112-99
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67976348-99
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67074479-99
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67974073-99
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4GN38 WFJ02 JBLK
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67040485-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67954455-99
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67053265-99
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67093264-99
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4RN41 WFWX2 JBLK
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50511829 001
13.783 МКД
Заштеда -30%
19.690 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА G4RGN14 8502Z JBLK
15.533 МКД
Заштеда -30%
22.190 МКД
Големина
38
40
42
44