Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 37003729-99
Šifra proizvođača: 37003729
5.990 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 2.200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиестер Постава: 100% Полиестер Обложување: 100% Полиуретан

Trenutno nema komentara
5.990 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 2.200 МКД
Извести ме за попуст
2
1