Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 37085717-09
Šifra proizvođača: 37085717
6.490 МКД
6.490 МКД
4.543 МКД
Заштеда: 1.947 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 67% Рециклиран полиестер 29% Вискоза 04% Еластин Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50480317-001
22.868 МКД
Заштеда -25%
30.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479623-404
25.868 МКД
Заштеда -25%
34.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479557-021
33.743 МКД
Заштеда -25%
44.990 МКД
Големина
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479521-001
28.493 МКД
Заштеда -25%
37.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479507-041
22.868 МКД
Заштеда -25%
30.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479491-001
25.868 МКД
Заштеда -25%
34.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479402-131
14.243 МКД
Заштеда -25%
18.990 МКД
Големина
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479369-404
28.493 МКД
Заштеда -25%
37.990 МКД
Големина
52
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001020
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001011
6.293 МКД
Заштеда -25%
8.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001010
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001009
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58