Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 27077744-52
5.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 50% Тенцел/Лиоцел 50% Памук Постава: 57% Полиестер 43% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37031301-05
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37031302-50
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37020390-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37020390-69
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27029205-45
4.790 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37091293-05
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27088637-88
4.990 МКД
Заштеда -17%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27069203-05
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50467054-691
13.860 МКД
Заштеда -30%
19.790 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27097105-01
3.190 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27097105-85
3.190 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 27077889-23
3.190 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
S
M
L