Барај
ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
KIKO MILANO

ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ

Шифра на артикл: KM0010700200144
Šifra proizvođača: KM00107002
920 МКД
920 МКД
644 МКД
Заштеда: 276 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛЕТА ЗА КОНТУРИРАЊЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 01 Very Light To Light
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
644 МКД
Заштеда -30%
920 МКД
Sačuvano u omiljne
1.078 МКД
Заштеда -30%
1.540 МКД
Sačuvano u omiljne
644 МКД
Заштеда -30%
920 МКД
Sačuvano u omiljne
644 МКД
Заштеда -30%
920 МКД
Sačuvano u omiljne
644 МКД
Заштеда -30%
920 МКД
Sačuvano u omiljne
644 МКД
Заштеда -30%
920 МКД
Sačuvano u omiljne
644 МКД
Заштеда -30%
920 МКД
Sačuvano u omiljne
644 МКД
Заштеда -30%
920 МКД