Барај
%
×
Live in LEVIS
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
DAN JOHN

ОДЕЛО

Шифра на артикл: DJ001160
Isbn: I22A04-1300-JTEBLU
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Dan John Continuity
Состав 65% ПОЛИЕСТЕР 35% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50509526-404
49.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50509502-404
49.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА HB50491056 405
26.712 МКД
Заштеда -20%
33.390 МКД
Големина
48
48
50
56
52
54
Sačuvano u omiljne
6.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
6.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
11.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
3.359 МКД
Заштеда -30%
4.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
52
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1