Барај
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
ОДЕЛО
DAN JOHN

ОДЕЛО

Шифра на артикл: DJ000822
Isbn: E22A04-2300-JTENAVY
11.390 МКД
11.390 МКД
8.543 МКД
Заштеда: 2.847 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 75% Полиестер, 25% Вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50479532-404
34.118 МКД
Заштеда -25%
45.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50479573-404
37.118 МКД
Заштеда -25%
49.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50479545-404
37.118 МКД
Заштеда -25%
49.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50473597-404
39.743 МКД
Заштеда -25%
52.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
13.503 МКД
Заштеда -30%
19.290 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
19.493 МКД
Заштеда -25%
25.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ОДЕЛА 50473620-404
32.243 МКД
Заштеда -25%
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46