Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ001664
Isbn: YUAP22-5012-VNXPANNA
3.990 МКД
2.229 МКД
2.229 МКД
Заштеда: 1.761 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 80% ПОЛИЕСТЕР 10% ВОЛНА 10% ОСТАНАТИ МАТЕРИЈАЛИ

3.990 МКД
2.229 МКД
2.229 МКД
Заштеда: 1.761 МКД
Извести ме за попуст
2
1