Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ001613
Isbn: YUAP10-5004-SCANAVY
3.290 МКД
2.299 МКД
2.299 МКД
Заштеда: 991 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
 • 60
  60
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% ВОЛНА 15% АКРИЛ 75% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
2.799 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
1.829 МКД
Заштеда -44%
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.879 МКД
Заштеда -40%
4.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
60
3.290 МКД
2.299 МКД
2.299 МКД
Заштеда: 991 МКД
Извести ме за попуст
2
1