Барај
%
×
slow morning - women'secret
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ001578
Isbn: YUAP10-5003-SCANAVY
3.990 МКД
2.799 МКД
2.799 МКД
Заштеда: 1.191 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
 • 60
  60
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 98% ПОЛИЕСТЕР 2% ВИСКОЗА

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DJ001513
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.790 МКД
Големина
38
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000390
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.990 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000321
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.799 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
3.990 МКД
2.799 МКД
2.799 МКД
Заштеда: 1.191 МКД
Извести ме за попуст
2
1